Strip Show

Jedinečným zážitkem nejen pro jednotlivce může být i strip show.

Strip show je vhodným netradičním dárkem pro oslavence nebo při loučení se svobodou. Naše dívky jsou profesionálky a vědí, jak udělat ze strip show nevšední zážitek.

Zařídíme pro vás dokonalou zábavu pro vaše párty nebo firemní večírek. Naše dívky jsou nejen krásné, ale jejich práce je dokonalá a profesionální. V různých kostýmech nebo jen odhalení svůdného těla v krásném prádle čeká na vás v našem strip show.

Chcete na svém večírku něco neobvyklého a přece jen dokonalého? Naše strip show vás zaručí kvalitní zábavu s erotickým nádechem!

Nabízíme dále i jiné druhy erotických masáží, jako například  erotické mýdlové masáže, nuru masáže, masáže s tenga egg a navíc ještě strip show nebo lesbi show.

Najdete nás v centru Prahy , Praze –Vinohradech, Praze – Nové Město.

Naše masérky Mery a Arina vám budou dělat společnost nejen při drinku, zároveň vám něžně a lehce zatančí a poté jemně a pomalu odhodí svůj oděv….

Zábava na úrovni strip show je skvělá relaxace a puštění fantazie z řetězu. skvělé prostředí a intimita….to a ještě mnohem víc najdete přímo u nás v salonu masáže Princess. Originální strip show v našem salonu je zárukou kvalitní zábavy. Naše slečny se vám budou od začátku věnovat, aby jste byli maximálně spokojeni. Fantazii se meze nekladou a jsme připraveni splnit vám i ta nejskrytější přání.

Naše  strip show je jako stvořené pro události, jako jsou tato. Exkluzivní zábava v podobě strip show slibuje dokonalý a nevšední zážitek, skvělou zábavu a rozptýlení. Naše masérky jsou připraveny splnit vám vaše erotické představy a přání.

Pokud hledáte zpříjemnění všedního dne, pokud hledáte rozptýlení, pokud hledáte něco výjimečného nebo pokud se zkrátka chcete dobře bavit, neváhejte a přijďte mezi nás. Najdete nás na Mánesově ulici, Praha 2-Vinohrady.

Přijďte se pokochat ladnými křivkami našich dívek, budete mile překvapeni. Těšíme se na vás!

Strip show Praha – OBJEDNEJTE SE