O masáži

NEJLEPŠÍ EROTICKÉ, TANTRICKÉ, MYDLOVÉ A NURU MASÁŽE V PRAZE.

Masáže jsou zakončené ručním vyvrcholením.
Za žádných okolností neposkytujeme orální ani klasický sex !!!

EROTICKÁ MASÁŽ PRAHA

Odhalte kouzlo erotické masáže. U většiny z nás se vše, co souvisí s pohlavním životem, odehrává na několika málo místech těla. Erotickou masáží lze odhalit možnosti a schopnosti celého našeho těla.

Masáží lze vzrušení vyvolat či oddálit, může se vám otevřít svět nových vjemů a pocitů.

Erotická masáž obsahuje masáž  zad , hýždí , nohou , včetně chodidel ,intimních partií. K  této masáži  používáme masážní emulze nebo dětský olej . Dále pak dětské tělové mléko , vhodné především pro alergiky.

Masírovat začínáme zadní část těla – šíji, záda,hýždě, nohy,chodidla . Poté přichází asi nejočekávanější část a to je masáž přední strany těla, především intimních partií 😉 Tu samozřejmě každá dívka pojme po svém. U erotické masáže žádná dívka neposkytuje orální a  klasický sex. Proto je čas strávený u nás, především pro ty, kteří si vyberou z nabídky erotickou masáž , nevšední erotický zážitek, anebo  pro ty, co mají jednoduše respekt z erotických podniků. Masáž  je  zakončena  erotickou  masáží  intimních partií . Samozřejmostí  je Vaše vyvrcholení.

EROTICKÁ MASÁŽ CELÉHO TĚLA, ZAKONČENA VZÁJEMNÝM USPOKOJOVÁNÍM

Dívka nahoře bez, v šatičkách stažených do pasu nebo v sukýnce nebo  pro podpoření Vaší fantazie nahá. Striptýz, autoerotika, lesbishow …vše je o domluvě… Čas strávený vzrušující erotickou masáží, je určen pro příjemnou relaxaci nabitou erotikou a především pro ty, kteří chtějí zažít nevšední erotický zážitek.

NURU MASÁŽ PRAHA

Nuru masáž je prováděna pomocí speciálního nuru gelu, který se krásně rozehřátý nanáší na celé Vaše tělo. Nuru masáž je masáž, body to body” a můžete si být jistí, že masérka bude masírovat celým svým tělem a to opravdu ucítíte. Nuru masáž je směsicí zábavy a smyslností. Zábavy, protože nuru gel je opravdu velmi velmi kluzký a nikdy nelze říci, jak bude masáž předem vypadat…budete klouzat vy i masérka…pobavíte se i odreagujete zároveň. Samozřejmě je masáž i smyslná a velmi erotická, protože díky nuru gelu vnímáte pohyb či dotek o trošku jinak.

Nuru masáž je masáží opravdu jen tělo na tělo, takže je velmi intenzivní a pokud Vás nebaví běžné masírování, které doprovází erotickou masáž, nuru masáž se Vám jistě zalíbí. Obrovskou výhodou nuru masáže oproti erotické olejové masáži je, že nuru gel se velmi dobře smývá a je dobře rozpustitelný ve vodě, takže na Vašem těle nezanechá žádné stopy 😉 Pokud chcete vyzkoušet něco nového či jen zkusit změnu, u které se pobavíte i vzrušíte navzájem, určitě je správnou volbou Nuru masáž.

MÝDLOVÁ EROTICKÁ MASÁŽ

Díky příjemnému vonnému speciálnímu mýdlu je tato masáž velice příjemná, lehce studená a kluzká.. Jak nejlépe si užijete masáž, než ve společnosti krásné a nahé slečny?  Obnoví vaše tělesné smysly a zároveň rozehřeje Vaše tělo tak, že budete toužit, aby to nikdy neskončilo.

Před začátkem masáže si dopřejete společnou sprchu s krásnou mladou dámou a  následně se přesunete do masérské místnosti, kde vás masérka položí a dopřeje Vám klasickou relaxační masáž, aby rozehřála Vaše tělo. . Poté na pomocí rozehřáté žínky nanese na Vaše tělo pěnu  a upozorňuji, že mýdla nebudou na Vaší pokožce po umytí nijak cítit! Největší pozornost bude masérka věnovat Vašim dolním končetinám a bude masírovat celým svým tělem metodou tělo na tělo. Žínka příjemně prokrví každý kousek Vašeho těla a navodí Vám pocit naprosté spokojenosti. Pokud jí doteky vrátíte, tak určitě bude jedině ráda. Masáž bude zakončena slastným vyvrcholením vašeho penisu a zabalením do nahřátě osušky. Určitě nebudete litovat pokud tuto masáž vyzkoušíte!

MASÁŽ S TENGA EGG VAJÍČKEM

Tenga Egg je nejoblíbenější masturbátor původem z Japonska a pro jeho skvělé vlastnosti je oblíbený po celém světě.. Každé vajíčko má jiné vnitřní zpracování a nabízí výjimečný zážitek. Masturbátor je vyroben z jemného a velmi pružného lékařského silikonu, plně se tak přizpůsobí penisům všech velikostí. Dokonalou stimulaci zajistí vnitřní reliéfní textura. Součástí balení je jednorázový lubrikační gel.

Jak to probíhá?

Co se týče průběhu, tak je tato masáž podobná jako všechny erotické masáže. Masérka před vámi rozdělá úplně nové vajíčko tenga egg, abyste měl jistotu, že ho nikdo před Vámi nepoužíval. Poté do něj nalije lubrikační gel,aby zamezila nepříjemnému tření, nasadí vajíčko na Váš žalud a začne s ním pomalu a intenzivněji pohybovat nahoru a dolů. Výstupky uvnitř vajíčka zajistí, že dojde k maximální stimulaci a vy budete na maximum spokojeni. Tenga masáž je mnohem příjemnější, než kdyby Vám masérka prováděla uspokojení rukou. 

AKCE LESBI SHOW LILI A VIKI

Využijte naší nabídky a nechte se rozmazlovat od dvou dívek najednou. Má to velkou výhodu a to LESBI SHOW.
Dvě krásné dívky se budou navzájem dotýkat svých něžných těl, budou svá těla navzájem pokrývat polibky a vy se budete moci koukat. Nejen, že budete pozorovatel tohoto neuvěřitelně vzrušujícího okamžiku, ale v rámci našich pravidel se můžete i připojit.
Na vaši žádost dívky vyzkouší různé druhy vzájemného potěšení. Kromě využití vlastních zdrojů potěšení, jako prstů a jazýčka, vám může slečna LILI předvést i show s vibrátorem.

V našem salonu se účastní pouze ty dívky, které chtějí a líbí se jim vášnivé hrátky s jinou dívkou, nic nehrají a o to více je v tom vášně a vzrušení. Ale nebojte, ani vy nebudete ponechán bez pozornosti – obě dívky vás budou čtyřručně masírovat.
Sexy dívky budou dráždit vaši fantasii na nejvyšší možnou hranici vzrušení. Jen si představte jejich krásná hebká těla, namazaná olejem v roztoužených polohách. Jejich prsty a vlhké jazyky budou klouzat po nejintimnějších částech jejich těl a vy to můžete pozorovat a užívat si tu neuvěřitelně vzrušující atmosféru. Kdykoli se můžete dívek dotknout a pokud budou chtít, tak se k nim i připojit! 😉

EROTICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ PROPÁRY

Erotická masáž obou partnerů se závěrem dle vašich představ. Vzájemným uspokojováním rukou nebo sexem partnerů ve společnosti dívky, která se zapojí podle předchozí domluvy. Chcete se cítit jako v ráji? Budete se tak cítit stejně ,ale zkuste k sobě přizvat rovnou dvě dívky!

AKCE STRIP SHOW KIRA A VALERIE

Vyberte svým nejbližším dárkový poukaz na erotickou NURU masáž a dopřejte jim tak nerušené chvíle relaxace a odpočinku! V dnešní hektické době plné stresů a napětí je masáž dárkem, který ocení každý muž.
Udělejte radost Vašim blízkým, kolegům. Potěšte Vaše přátele.
Každý den má někdo svátek, narozeniny nebo nějaký úplně jiný důvod k oslavě.
Můžete dárkové poukazy zakoupit přímo v masážním salonu.

Těšíme se na Vás

Dárkove poukazy plati pouze 3 mesice

TANTRICKÁ MASÁŽ PRAHA

Zažijte nezapomenutelnou relaxaci a načerpejte novou energii při tantra masáži. Tato masáž je velmi uvolňující a vzrušující a navíc má pomáhá při depresích a uvolňuje celé svalstvo.

EROTICKÉ MASÁŽE WELLNES PRAHA

Nově otevřeno blízko Václavského náměstí

www.eroticke-masaze-wellness.cz

Masáže jsou zakončené ručním vyvrcholením.
Za žádných okolností neposkytujeme orální ani klasický sex !!!