Masáž kokosovým olejem

 

MASÁŽ KOKOSOVÝM OLEJEM

Při této masáži dochází k tělesnému kontaktu, což působí velmi eroticky a dráždivě.

Nabízíme masáž kokosovým olejem, který je pro masáž a i tu erotickou ideální. Erotická masáž zahrnuje masáž celého těla a výhody této masáže nevedou jen ke vzrušení a vyvrcholení. Vše, co nás vzrušuje, co se nám líbí a co je nám příjemné….to vše dokáže  masáž kokosovým olejem.

Erotická masáž kokosovým olejem může kromě samotného vyvrcholení vyvolat i pocit radosti,  absolutní euforie. Hormon štěstí, který je do mozku uvolňován například po sexu či právě při erotických hrách nebo erotických masážích je nedílnou součástí naší smyslnosti a pocitu slasti.

Masáže, a to i ty erotické masáže kokosovým olejem jsou vhodné pro každého, kdo se nebojí objevovat něco nového, smyslného, jsou určeny pro toho, kdo má rád erotiku a hledá cestičky, jak si život naplno užít, odpočinout si a načerpat sílu.

 

KOKOSOVÝ OLEJ

Kokosový olej nejen výborně hydratuje pokožku, udržuje naši pleť mladistvou a vláčnou, ale kokosový olej je vynikající také jako lubrikant. Velká přednost kokosového oleje spočívá v jeho čistě přírodním složení. A na rozdíl od jiných lubrikantů neobsahuje žádné konzervační látky.

Nezapomenutelná a bezkonkurenční je rovněž i vůně kokosového oleje. Je to přirozená vůně kokosových ořechů, která je uvolňující, intenzivní a pomáhá snížit stres a únavu.

Zkuste si vzít kokosový olej do ložnice a uvidíte, že o erotickou zábavu budete mít postaráno. Můžete ho využít nejen k erotickým masážím, ale i jako výborný přírodní lubrikant.

Kokosový olej pod peřinou – a erotika dostane úplně jinou chuť!
Masáž kokosovým olejem Praha – OBJEDNEJTE SE